У Тернополі виявлено десятки пачок бюлетенів, надрукованих понад визначену законом норму!

У друкарні «Терно-граф» на вулиці Текстильній, 18 від п’ятниці, 16 жовтня до вечора вівторка, 20 жовтня повним ходом відбувався друк додаткових виборчих бюлетенів! Активістами «Громадського руху «Народний контроль разом із представниками політичної партії «Самопоміч» виявлено десятки пачок бюлетенів, надрукованих понад визначену законом норму! Пачки бюлетенів з виборів депутатів міського голови, депутатів міської, обласної, районних рад знаходилися у п’ятнадцяти приміщеннях друкарні без жодної охорони! Це при тому, що офіційно членами міської територіальної виборчої комісії всі бюлетені були вилучені з друкарні і розвезені по виборчих дільницях.
Зараз на місці надзвичайної події працюють представники органів внутрішніх справ, Служби безпеки України. Зафіксувати факт масштабної фальсифікації виборів прибули представники місії ОБСЄ зі спостереження за місцевими виборами, а також спостерігачі від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами («ЕНЕМО»)
Кандидат на посаду міського голови від політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Володимир Бліхар, перебуваючи на місці події, заявив, що «Немає сумніву у тому, що саме діюча влада готувала брудні фальсифікації волевиявлення тернополян. Проте сьогодні громада готова нагадати підлим чиновникам, що надворі – 2015 рік, і всі виборчі махінації окроплені людською кров’ю тих наших земляків, хто поліг на Майдані, змітаючи з лиця землі брехливу владу!».

Коментарі вимкнені.