Володимир Бліхар розповів медикам, чому йде на вибори з «Народним контролем»


На зустрічах з виборцями у колективах медичних закладів м.Тернополя (Тернопільській міській комунальній лікарні №2, Обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні ) кандидат на посаду Тернопільського міського голови Володимир Бліхар, назвав чотири вагомих причини свого рішення балотуватися за підтримки політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»
По-перше, це нова політична сила, яка вийшла з Майдану, і об’єднала його активних учасників, волонтерів, чесних журналістів, бійців АТО, соціально відповідальних підприємців.
По-друге, це партія прямої дії, яка вже робить добрі справи, захищаючи права тернополян, коли допомагає висвітлити проблему, організувати людей для захисту їхніх прав.
По-третє, це партія активних людей. Саме таких, які творили Майдан проти корупції, беззаконня, безладу. Ця політична сила уособлює у собі найкращу рису українців – здатність до самоорганізації для вирішення спільних проблем.
По-четверте, ця партія дає реальний механізм вирішення більшості наших проблем – таких, як корупція, неналежне виконання своїх функцій владою. Цей механізм – прямий народний контроль.
– Наша спільна мета – подолання корупції, покращення умов для розвитку малого і середнього бізнесу, створення якісної влади, де чиновник відчуває себе слугою. Це ті ідеали, за які боровся Майдан, – зазначив Володимир Бліхар.

Коментарі вимкнені.