Яка з партій істотно зросла в рейтингу і лідирувала в багатьох з районів Тернопільщини

На Тернопільщині «Батьківщина» єдина з парламентських партій, яка істотно зросла в рейтингу і лідирувала в багатьох з районів. Як в місті Тернополі, так і по області рейтинг партії зріс вдвічі, порівняно з виборами до парламенту 2014 року.

Таку динаміку в зростанні рейтингу в «Батьківщині» пов’язують з грамотним підбором кандидатів, чесною виборчою компанією, яку вони проводили і послідовною роботою в області та в парламенті на протязі багатьох років.

«Чи то при владі, чи в опозиції «Батьківщина» на Тернопільщині завжди намагалася працювати чесно та справедливо на користь місцевих жителів. Окрім того, ми одна з небагатьох політичних сил, яка не займалася «чорним піаром» та «брудними технологіями». Ми висунули виключно місцевих кандидатів, які за власний кошт фінансували свої виборчі компанії. Ми витратили на виборчу агітацію з обласного виборчого фонду 99 983грн. Враховуючи, що «Батьківщина» була представлена практично на всіх виборчих округах, порівняно, це не значна сума, тому агітаційна компанія «Батьківщини» на Тернопільщині була не надто яскравою. Тим не менше, жителі області оцінили наші результати діяльності», – пояснив динаміку в зростанні рейтингу партії на Тернопільщині голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.

За його словами, низька явка на вибори в місті Тернополі продемонструвала зневіру виборців до влади та політиків.

«Якби вибори відбулися за старим законом, вибори у Тернополі вважали б не дійсними, адже участь в них взяло менше 50% тернополян. По області ситуація трохи краща, але загалом можу сказати, що наші краяни продемонстрували високий рівень зневіри до влади та політиків, що вкрай не притаманно політично-свідомим виборцям Західної України, Галичини. Влада має зробити висновки. Нашим першочерговим завданням буде відновлення довіри до нашої політичної сили та представників в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади на Тернопільщині», – наголосив В.Деревляний.

Тернопільська обласна організація висловила щиру вдячність учасникам виборчої компанії, жителям Тернопільщини, що прийшли на вибори та  підтримали партію «Батьківщина» і її кандидатів.

«Ми вдячні всім учасникам виборчого процесу (кандидатам, членам ДВК, спостерігачам, представникам ЗМІ), вдячні за кожен голос на користь нашої політичної сила та кандидатів. Зобов’язуємося відстояти довіру чесною, сумлінною працею на користь краян та Тернопільщини. Віримо в результативність роботи нової місцевої влади, за умови підтримки громадськості та прозорої діяльності влади», – резюмував голова ТОО ВО «Батьківщина».

Коментарі вимкнені.