Юрій Чижмарь попробує попасти у Верховну раду через Тернопільщину

У боротьбі за мандат на півдні області зіткнуться два голови Тернопільської ОДА помаранчевого періоду – Іван Стойко та Юрій Чижмарь.

Якщо перший залишився вірний принципам опозиції і вимолив для себе округ як представник “Батьківщини” Яценюка, то другий, встигнувши попрацювати на Януковича на Київщині, буде йти на округ як самовисуванець.

Що ж до Стойка, то він знову витягнув щасливий квиток. Після довготривалих торгів за участю багатьох претендентів вирішальними виявилися аргументи В’ячеслава Кириленка, за квотою якого просунули Стойка.

За інформацією з неофіційних джерел відомо, що конкурентами Стойка в закулісній боротьбі був громадський активіст Степан Барна та генерал, екс-заступник Луценка Володимир Бедриківський.

Цікаво, що кілька місяців перед тим Барна разом із Заставним залишив партію та громадський рух Кириленка, а на їхне місце прийшов Стойко.

Чортківський або ж Півенний округ абсолютно чужий для Івана Стойка. Він не має жодного відношення до трьох районів, які входять туди, пише За Збручем

-1 thoughts on “Юрій Чижмарь попробує попасти у Верховну раду через Тернопільщину

  • 09:52 | 31.07.2012 о 09:52
    Permalink

    Знали б вони як насправді до них відносяться люди, як ненавидять – пішли б в монахи замолювати гріхи.

Коментарі вимкнені.