Завдяки депутату з Кутківців влада згадала про довгобуд

24 листопада на сесії Тернопільської міської ради серед інших питань депутати внесли зміни до бюджету міста Тернополя, в якому окремим пунктом виділили 350 тис.грн. на коригування проектно-кошторисної документації по будівництву школи №25 у мікрорайоні «Кутківці».
Передумовою вирішення цього питання стало звернення депутата Тернопільської міської ради по округу №1 від «Громадського руху «Народний контроль» Петра Болєщука до міського голови Тернополя.
У зверненні йдеться: «Враховуючи неодноразові звернення мешканців мікрорайону «Кутківці» щодо завершення будівництва школи, будівництво якої розпочато в 1993 році, вважаю, що це питання потрібно вирішувати в найкоротший термін, та нарешті зрушити з «мертвої» точки будівництво школи». Депутат вимагав від керівництва міста при уточненні бюджету міста на 2015 рік виділити кошти на коригування проектно-кошторисної документації з будівництва школи в мікрорайоні “Кутківці”.
Також розпорядженням міського голови №338 від 18.11.2015 року створено комісію щодо коригування проектно-кошторисної документації будівництва школи №25 в мікрорайоні «Кутківці», до якої увійшов депутат від округу Петро Болєщук. Під час засідання комісії депутат наголосив на необхідності комплексного вивчення питання можливостей добудови школи та запросив громаду мікрорайону до спільної праці.

Коментарі вимкнені.