Зміни починаються з Тернополя. Наталка Михно залишила ОДА та «УДАР»

Сьогодні Наталка Михно прийняла рішення, тим самим показавши, що важливі зміни тільки попереду.

В один день пані Наталя позбулась високої посади заступника голови ОДА та прийняла рішення вийти з партії «УДАР».

«Я хочу сказати громаді Тернополя і всім тим людям, які були на Майдані, що йду сьогодні з посади, яку займала.

Прийшовши в адміністрацію з громадсько-політичного сектора, я зрозуміла чітко для себе, що ця совкова радянська система залишилась. Нічого не змінилось. Адміністрації потрібно переформатовувати. Вони мають нести не контролюючі функції,  а допомагати громадянам жити в цій державі.

Розумію сьогодні, що зробивши такий крок, я дам приклад свідомим людям, котрі розуміють становище, яке є в нашій державі. Хочу сказати відкрито, що квотний партійний принцип є неправильним. В команду мають прийти однодумці, разом працювати і брати на себе відповідальність. Цього зараз немає.

Також сьогодні я йду з партії «УДАР». Адже усі три політичні сили, які зараз є в Україні – це і «Батьківщина», і «Свобода», і «УДАР» ( я вже не кажу про цинізм Партії регіонів, фальш партії комуністів) є неефективними. У Парламент мають зайти інші сили – молоді, прогресивні. Повинні прийматися  закони, які реально будуть допомагати розвивати країну, а не нищити її до самого кінця.  Тому для мене цей крок важливий. Адже я розумію, що на сьогоднішній день громадські організації набагато більше роблять для громади, ніж ті політичні партії, які існують.

Маю велику надію, що наш Президент Петро Порошенко є державцем і, напевно, чітко усвідомлює, що якщо не переформатувати вертикаль президентської гілки влади, то нічого не вийде. Адже вона зараз працює проти нього та проти держави.

Ще одне. На сьогоднішній день також розумію, що якщо молоді освічені креативні люди, які стояли на Майдані, не прийдуть сьогодні у владні кабінети, якщо вони не прийдуть на роботу, то в країні справді нічого не зміниться. Мене дуже турбує, що сьогодні в освіті, медицині, культурі працюють люди пенсійного віку.  Сьогодні потрібно в Парламенті прийняти закон, який дозволить підняти пенсії і дати можливість пенсіонерам піти на заслужений гідний відпочинок. А молоді освічені люди мають прийти  працювати, а не виїжджати з держави. Адже це катастрофа, коли молодь з вищою освітою – без роботи, або на біржах.  Це проблема.  І вона є. А як її змінити, якщо нічого не змінюється і я бачу, що нема настрою до змін серед політиків?!

Тому я йду…»

-1 thoughts on “Зміни починаються з Тернополя. Наталка Михно залишила ОДА та «УДАР»

 • 13:33 | 21.08.2014 о 13:33
  Permalink

  А на столі “Аристократи духу”…Мабуть вони надають їй сили, бо в кожнім слові частка її черця. Сили пані Натілії, я захоплюсь Вами!

 • 15:04 | 21.08.2014 о 15:04
  Permalink

  Пані Наталю! Ви думали що ви прийшли до лісу гриби збирати, а требуло рукава закачувати та до праці, а конкретно що ви за цей період допомогли людям, проінформуйте громаду області, ви просто боїтеся роботи, ьтабо невмієте нічого, вам краще підходить роль письменниці. Правельний вибір

 • 15:18 | 21.08.2014 о 15:18
  Permalink

  Чайківська, ну вона хоч свято вірила. а ти тупо бабки в штабі Удару заробляла, причому працюючи ДУЖЕ ПОГАНО. так що не тобі подібні рішення коментувати

 • 19:36 | 21.08.2014 о 19:36
  Permalink

  А під правдою хтось штабний ховається? Бо інакше звідки ж так знають про мою погану роботу? А коментувати маю повне право, бо Наталя – людина публічна, а якщо публічна, то має бути готова до всього. А щодо віри і решту, то ще дуже мяко сказано. А за те, що заробляла ніскільки не соромно, соромно має бути тим ударівцям, які потім дуже розповідали, що заробітчани є запроданцями, які шестачили, нечесно конкурували. А щодо партійних ідеологій у наших ераліях, то вже давно відомо, що це метод такий: розвести на почуття – кинути на гроші. Удар цим прославився.

 • 23:20 | 21.08.2014 о 23:20
  Permalink

  Яніночко, скільки пафосу. Писати статті на замовлення не соромно? Журналісти. Гроші взяла, то вже сиди тихенько і не базікай. Ти чим людям помагаєш? Жодного журналістського розслідування чи гострого матеріалу. Звязда…

  • 08:08 | 22.08.2014 о 08:08
   Permalink

   Абсолютно не соромно. Гроші я заробила, будучи на зарплаті. Для цього звліьнилася з роботи. Так що тут пафосність у вас, шановний Макс. А щодо розслідувань, то підніми підшивку за 2000 рік журналу “ПіК” і тоді щось тут базікай. І “ТВ” почитай, там також купа всього є. А щодо гостроти і розслідувань, то спершу хай редакції забезпечать захист журналістам і належні умови, тоді цього буде в достатку. І журналістика – це не тільки розслідування. Перш, ніж щось говорити, ліпше вам спершу поцікавитися. Принаймні я за ніками не ховаюся і говорю відверто. А ось у прихованому варіанті балакати кожен гаразд

Коментарі вимкнені.