У Тернополі зменшиться кількість каменю-пісковику для парканів?

Камінь-пісковик, річковий та вапняк,яким тернополяни облицьовують фасади новозведених будинків та паркани, ще деякий час продаватимуть у Тернополі. Проте зараз тривають перевірки документів про його походження та можливість подальшого продажу. Це пов’язано із скандалом навколо незаконного видобутку надр в заповідній зоні – Дністровському каньйоні. 

Про це сказав новопризначений природоохоронний прокурор Роман Володимрович Валецький. Він уже ставить під сумнів легальність усіх наданих в місцях продажу підприємцями накладних – дивним є факт, що в одній з точок продажу був камінь з… Луганська. І це в час, коли в цій області найгарячіша воєнна точка.

– Коли ми приїхали на перевірку – вони показали нам  товаро-транспортні накладні, що деякі підприємці постачають їм цей камінь, а тепер органи внутрішніх справ проводять перевірку щодо легітимності цих накладних: чи мають підприємці документи на право видобутку цього каменю, звідки береться. Ми навіть знайшли накладну, що камінь привозився з Луганщини.

Під час перевірки роботи кар’єрів у Дністровському каньйоні, прокурор Роман Валецький створив гарячу лінію для прийому повідомлень від громадян щодо порушень природоохоронного законодавтва в області: 52-81-03.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.