Бізнес для швагра: брат дружини Надала «пішов» у медицину? 

Рідний брат дружини міського голови Сергія Надала  – Богдан Вербовий нещодавно отримав частку 7,6% у товаристві з обмеженою відповідальністю «Мевіз».

Це ТОВ, згідно офіційних реєстрів, займається загальною медичною практикою. За даними аналітичної системи «YouControl», у 2011 році «Мевіз» імпортувало з Данії апаратуру для рентгенiвського випромiнювання, генератори, щити, пульти керування, екрани, столи, крiсла та подібнi вироби для обстеження на суму в понад мільйон гривень.

Проте за останні роки, принаймні у публічних реєстрах, окрім появи нового співзасновника, ТОВ не проявляла активності.

 

Нагадаємо, що швагро мера вперше «засвітився» на публіку в засновниках товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільтепло», яка займається переобладнанням котелень в місті на альтернативні види палива, зокрема на торф. Правда після скандалів та протестів громади зупинити запуск таких котелень, прізвище «Вербовий» зникло з числа засновників «Тернопільтепло».

Натомість Богдан Вербовий чудово себе почав відчувати в сфері рекламного бізнесу. Позаяк виконавчий комітет міськради тільки в цьому році надав йому дозволі на розміщення білбордів в різних куточках Тернополя.

Між іншим, медична галузь для самого міського голови є близькою. Адже мама Сергія Віталійовича – Любов Степанівна Надал – лікарка Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги. А батько – Віталій Андрійович Надал – судинний хірург.

Тетяна Колеснік

-1 thoughts on “Бізнес для швагра: брат дружини Надала «пішов» у медицину? 

  • 13:14 | 5.12.2018 о 13:14
    Permalink

    Чому не прояаляло активність? В приміщені лікарні N2 в проході між поліклінікою та саме корпусом лікарні, де раніше був рентгенкабінет, розмістився офіс за дуже вузькими дверима з написом Компютерний томограф фірми Мевіз. Так що все сходиться. Недурно надал працює міським головою. А ви як думаєте?

Коментарі вимкнені.