Лідера “Народного контролю” Володимира Бліхара нагородили відзнакою “За гідність і патріотизм”

У День Героїв на центральному майдані Збаража нагородили воїнів АТО, меценатів і волонтерів. Громадська організація «Штаб Національного Спротиву Збаразького району» разом із ГО Спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України» таке нагородження народними відзнаками проводить не вперше. Цьогоріч нагороду «За оборону рідної держави» отримало 37 воїнів АТО, які є виходцями зі Збаразького району. «Цьогорічне нагородження ми вирішили присвятити бійцям, які пішли захищати нашу державу під час 4-ої хвилі мобілізації. Вони вже всі демобілізувалися, і сьогодні усі як один прибули отримати ці нагороди», – розповідає координатор ГО «Штаб Національного Спротиву Збаразького району» Володимир Голоднюк.
Одна нагорода «За оборону рідної держави» була вручена посмертно. Її отримала вдова бійця 73-ого морського центру спецоперацій Юрія Горайського Наталя. «Мені приємно, що відзначають всіх героїв, які боронили нашу землю в різні часи, і особливо тих хлопців, які зараз це роблять. Також хочу висловити вдячність всім людям, які долучаються і допомагають воїнам: тим, хто ще перебуває на передовій, і тим, хто вже повернувся», – зазначає вдова Юрія Горайського Наталя.
7 медалей «За гідність і патріотизм» отримали меценати та волонтери. Серед них і лідер «Народного контролю» Тернопільщини Володимир Бліхар. «Ніколи не треба забувати тих хлопців, які зараз стоять на передовій і ціною власного життя захищають наш спокій і наших дітей. Ніхто ще пару років назад не вірив, що в центрі Європи в Україні може бути війна. І це приклад, що про героїв треба згадувати не тільки тоді, коли вже ведуться бойові дії, а про них треба завжди пам’ятати» — говорить лідер «Народного контролю» Володимир Бліхар.
Від початку бойових дій на Сході Володимир Бліхар надає матеріальну допомогу бійцям Збаражчини: передавав волонтерам не лише кошти, а закупив і передав сотні пар військового взуття та одягу, які досі носять бійці в АТО…
«Ми маємо щодня допомагати воїнам, і не тільки матеріально. Бійці зараз повертаються зі Сходу, їх треба підтримати морально, соціально захищати і адаптувати до сьогодення», — додав Володимир Бліхар.

Коментарі вимкнені.