Війна за землю в Тернополі закінчилася дитячим святом

Завдяки спільним зусиллям міського голови Сергія Надала, депутатів міської ради та виконавчого апарату міської ради на вулиці Юності, що в Тернополі, урочисто запрацював дошкільний навчальний заклад №3. Так, з усмішками, віршами та піснями сьогодні діти переступили поріг нового садочку.

– Діти щасливі, бо в садочку все нове: починаючи від посуду, ліжок, іграшок і т.д.. Групи збільшенні – по сорок дітей, оскільки чимало батьків виявили бажання водити свою малечу саме в цей дошкільний заклад. Загалом, біля 200 діток зголосилися тут навчатися,- каже депутат міськради по даному округу Іван Зінь.

Щоправда, передумови до відкриття садочку були далеко не радісні, а супроводжувались чималим спротивом збоку кількох мешканців прилеглих будинків. Річ у тім, що для відкриття дошкільного закладу потрібно було дотриматися усіх вимог.

Зокрема для повноцінного його функціонування було необхідно збільшити прилеглу територію. Чиновники мерії запропонували «взяти» потрібні 10 сотих землі з території скверу, де знаходиться доріжка, яка веде до бювету. Натомість, пообіцяли облаштувати людям поруч іншу доріжку. Проте деякі жителі навколишніх будинків не погоджувалися із тим, щоб доріжку замінили іншою і неодноразово виходили на протести.

На щастя, і чиновникам мерії, і депутатам по даному округу вдалося переконати людей, що це все робиться в першу чергу для дітей. Тим паче, інтереси людей також не відставили на задній план, а пообіцяли провести ряд ремонтних робіт.

– Конфлікт наразі вичерпаний. Мешканці чекають обіцяного ремонту міжквартального проїзду. Буде зроблена також і дорога до садочку, яка сполучить його із школою №7. Принагідно хочу подякувати голові постійної депутатської комісії з питань ЖКГ Івану Сороколіту (оперативно зібрав комісію, на котрій погодили довиділення коштів для облаштування нової пішохідної доріжки) , керівнику фракції ВО «Свобода» в міськраді Роману Навроцькому, депутату Роману Торожнюку, депутату Андрію Шкулі, які приїздили на конфлікт, спілкувались з людьми. Спільними зусиллями нам вдалося налагодити комунікацію з мешканцями та пояснити, що іноді слід іти на поступки заради майбутнього наших дітей,- підсумував депутат Зінь.

Коментарі вимкнені.