5000 гривень дає Сергій Притула за інформацію про “жінку”, котра розтоптала прапор України в Донецьку

23 серпня ми святкували День державного прапора України. Для мене, це не просто чергова “галочка” в календарі. Для мене це вшанування одного з символів нашої державності, символів нашої взаємопідтримки (завжди на відпочинку я вивішую державний прапор на вікні/балконі, як знак того, що кожен українець може сюди підійти за допомогою, підтримкою тощо). Наруга над державною симовлікою – це “стаття”! Звісно ж, в період, коли в країні йдуть бойові дії, певні моменти нівелюються, вважаються вторинними. Проте… ніщо не повинно залишатись непокараним! Так само, як відповідні органи “прийняли” істоту з фахом лікаря, яка добивала ногами євромайданівців у Харкові, так само має відповісти і та, котра топтала своїми ратицями НАШ ПРАПОР.
В День Незалежності Україні, в українському місті Донецьк,відбулась наруга над прапором України. На фоні головного злочину – “прогону” полонених по центру міста, цей факт пройшов “мимохідь”. Проте… Світ тісний. У мене багато підписників. Маємо знайти і, коли місто буде звільнене українськими військами, притягнути до відпуовідальності!
5000 гривень за достовірну інформацію про суку, котра розтоптала прапор України в Донецьку (персонаж на фото)! Інформація буде передана органам МВС та прокуратури.
Анонімність гарантую своїм Словом. Дорожчого у мене немає. Гроші перекажу банківським переказом.

P.S. Тим хто збирається звинуватити мене у тому, що “Притула воює з бабами”, прошу одразу стулити ротики. У питанні наруги над державними символами гендерних особливостей немає. Так, вона не перша і не остання. Просто на неї мені “карта впала”. Коли ти живеш 23 роки в державі, котра тебе годує, захищає, приймає твого президента…то чого ж ти, тварино, не зібрала манатки раніше і не звалила куди хочеш? Наприклад, в Росію? Чого ж ти не топтала прапор держави, поки країною керував твій президент Янукович? Який обіцяв почути всіх!!! Але мав проблеми зі слухом, тож після того, як звалив до чортової мами, всі заволали “услышьте Донбас!”. Зараз набралась сміливості, поки коло тебе бігають уроди з калашами в руках? Тоді будь сміливою отримати по заслузі, коли в місто повернеться українське правосуддя!
Інфа приймається у приватних повідомленнях.
Дякую.

Сергій Притула

Коментарі вимкнені.