“Деякі загиблі взагалі розірвані на шматки” – “Айдар” забрав 40 вбитих

Сьогодні, після кількох днів перебування на жарі і під дощем вдалося забрати тіла (точніше те що важко назвати тілом, швидше частини тіла) вбитих бійців Айдару та десантників 80 аеромобільної бригади.
Це справді жах. Там просто частини тіл, розірвані на шматки і сильно обгорівші.
Кажуть що тіло цього сєпера поміняли на наших. Незнаю чи правда це, і чим він такий важний, але по “мастях” явно видно всю сторону ЛНР і йому подібних. Свастики, нацистські хрести, і не здивуюся якщо це не має відношення до зонівських татух, – пише Віктор Гурняк в мережі Фейсбук.

5 вересня, за годину до наказу про припинення вогню, терористи влаштували засідку і обстріляли  групу батальйону “Айдар” та десантників 80 окремої аеромобільної бригади ЗСУ.

На жаль, навряд чи вдасться всіх ідентифікувати, адже військових обстріляли з крупнокаліберної зброї та артилерії, і до того ж вони сильно обгоріли і почали розкладатися.

За свідченнями військових,  терористи влаштували засідку, вийшовши на позиції української армії під жовто-блакитними прапорами. Скільки точно загинуло в засідці, невідомо. Зараз проводиться ідентифікація і згодом буде надана офіційна інформація. Проте військові підтверджують, що серед вбитих є бійці, які до того перебували в полоні бойовиків.

Не виключено, що серед тіл можуть бути військові з інших підрозділів.  Можливо, кілька бійців залишилися живі і перебувають в полоні.

Військові також повідомляють що тіла загиблих начебто вдалося поміняти на вбитого бойовика ЛНР. Проте офіційного підтвердження даної інформації наразі не має.

Також, на думку військових, тіла не повертали у зв’язку з бажанням аби вони почали розкладатися і не було помітно слідів добивання поранених та знущаннями над ними.

INSIDER

Коментарі вимкнені.