На території, підконтрольній бойовикам, так званої ЛНР зафіксовані випадки голодної смерті

Про це повідомляє Дмитро Снєгирьов у мережі Фейсбук:

На території, підконтрольній бойовикам так званої “Луганської народної республіки” голодні люди вмирають і втрачають свідомість. Так, вчора, в Алчевську Луганської області, підконтрольному банді Олексія Мозгового, на зупинці громадського транспорту на просп. Металургів пенсіонерка втратила свідомість від голоду. На жаль, на окупованих територіях такі випадки не поодинокі. Зафіксовані навіть випадки голодної смерті.

На території, окупованій “ЛНР”, зарплатню видають натурпродуктами. Луганщина повернулася до часів воєнного комунізму, до трудоднів і роботи за пайку. “Уряд ЛНР”, фактично взявши на себе відповідальність за ці території, не виплачує ні пенсій, ні субсидій, ні інших соцвиплат. В той же час на тлі катастрофічного зубожіння більшості мирних людей відбувається стрімке збагачення окремої категорії населення. “Націоналізуються” торгівельні мережі,
автозаправки тощо – наприклад, мережа АТБ, заправки “Восточные ресурсы”. Для того, щоб люди не вмирали та не втрачали свідомості від голоду, керівництву “ЛНР”достатньо було би всього лиш поділитися”віджатим” у підприємців майном і грошима.

Коментарі вимкнені.