“На Західній Україні злочинне МВС воює з героями АТО”

Сьогодні о 02.00 силами львівського УБОЗу і беркуту на Стрийському напрямку Киів-Чоп була заарештована група бійців Правого Сектору, які їхали з АТО на відпочинок.

– Затримання відбувалося брутально із застосуванням зброї зі сторони мусорів, в часі затримання один боєць був пораненний і постріляний транспортний засіб, в хлопців відібрали все спорядження і особисті речі, – розповідає Сергій Лєманн.

За його словами, наразі вони всі знаходяться в кайданках в стрийському управлінні МВС, де з ними також брутально поводились та намагались морально принижувати.

– На цю годину працює адвокат, підтягуються інші юристи, щоб надати хлопцям юридичну і моральну допомогу. Ось так рідні краї зустрічають ГЕРОЇВ АТО. І це в той час, коли на передовій ми не бачимо жодного мусора з убоз чи інших “спецпідрозділів” так званого МВС, прямим обов’язком яких є перебування на передовій. Натомість, ми бачимо іншу картину, замість того, щоб виконувати свій прямий обов’язок на передовій, злочинне МВС воює з героями АТО, а по факту з героями неоголошені путіним війни проти УКРАЇНИ. Висновки робити Вам, мої дорогі друзі, на чиєму боці воює злочинне угрупування УБОЗ МВС та прихований під іншою абревіатурою злочинний підрозділ Беркут. Не виключений факт того, що спорядження вилучене у бійців Добровольчого українського корпусу може попасти знов до ворогів по каналам МВС, – каже Сергій.

-1 thoughts on ““На Західній Україні злочинне МВС воює з героями АТО”

 • 17:08 | 12.08.2014 о 17:08
  Permalink

  мусор це той хто писав цю статтю
  “герої” повинні жити по закону а не бидлячим понятіям як в данєцку

 • 17:21 | 12.08.2014 о 17:21
  Permalink

  Соберитесь и разнесите нафиг этих продажных петухов и муссоров, под харьковом наших останавливают и забирают бронежилеты, приставляют автоматы и грозят похоронить. Беркут это мрази в основном.И на передовой они так же за спинами воюют, меняясь каждые 3 дня. Если это проглотить, то беспредел только усилится.Осмелели больно, герои херовы, крысы тыловые.

 • 17:52 | 12.08.2014 о 17:52
  Permalink

  а нє фіг зброю везти, обнагліли зовсім, це виродкі яких правильно називати ,,правосєкі,, якими лякають рашку… бидло-бандюки під прапором Правого Сектору, по 15 суворого режим усім!!!

 • 18:18 | 12.08.2014 о 18:18
  Permalink

  А чого герой ато не пише, для чого вони везли з собою у мирне місто автомати калашнікова та гранотомети? Де ви хотіли її використовувати? Чи може ви самі сепаратисти й зараз прикриваючись гучними фразами хочете з хворої голови то всьо на здорову перекласти? Дякуючи міліції зброя не доїхала. Не можна беркутів на ато відправляти – і цей випадок тому ще один доказ. Вони мають захищати наше місто від отаких “героїв”, які вважають, що мають право вертатися зі зброєю додому, плюючи на закони!

 • 19:06 | 12.08.2014 о 19:06
  Permalink

  Віталіку. То що тебе цілком випадково зробили на світ божий, то велика помилка твоїх батьків. А тепер по темі. Солдати немають з чого стріляти в зоні АТО, наші Беркута автомати і боєкомплекти передають по зміні, а ці горе націоналісти ще під знаком питання чи вони були в АТО чи їх жинуть з майдану. Тепер до ротоцій. Цей виродок Віталік пише, що Беркута міняються що третій день. Це неправда. Перша місія була 52 дні, а остальні по 30 днів. Но тут є нюанс, вже другу місію підряд без ротації залишились Беркута деяких областей. Є підрозділи Беркута які приїзжають додому на тиждень і їдуть дальше на місяць в зону АТО. На останок можу сказати, що Віталік який дав коментарій, це просто недорозвинутий виродок, а Беркута молодці, луплять москаликів. Слава БЕРКУТУ і всій міліції України яка стоїть на захисті інтересів нашої держави.

 • 19:06 | 12.08.2014 о 19:06
  Permalink

  все верно, совсем оборзели, всем впаять по максимуму. Такие мудаки и кто их поддерживает всю страну обсерают, а потом удивляются хера их боятся на востоке.

 • 21:42 | 12.08.2014 о 21:42
  Permalink

  А де ви блять прочитали що вони поверталися зі зброєю? Відколи спорядження і особисті речі стали зброєю ?

  • 22:53 | 12.08.2014 о 22:53
   Permalink

   Коротко:
   Ці так звані герої повертались з АТО, та прихватили з собою в мирний край чималий арсенал, у тому числі кулемети, гранатомети, автомати. гвинтівки, десятки гранат. Кількість патронів до зброї обчислюється тисячами… Навіщо воно їм тут??? І які ж це особисті речі? Як на мене – то все просто, бо половина з тих затриманих – самі злодії. Під час так званої революції Гідності вони записались до Правого сектору, але не для того, щоб навести порядок, а лише для того, щоб “ПРОЛЮСТРИРОВАТЬ” кого порібно, а далі поставити свого “обранця”, який би на їхні “продєлкі” закривав би очі, відмазував. Отакі то вони, (г)херойчики нашого часу

 • 09:20 | 13.08.2014 о 09:20
  Permalink

  Беркута луплять москаликів?Гість ти йобнутий!Вони на тилових блокпостах згущене молоко жруть і ні з ким не воюють.Слава беркуту лише уйобок може сказати.

Коментарі вимкнені.