Надію Савченко щодня лякають карцером

Сестра Надії Савченко – Віра розповіла, що їй  передали черговий лист від Надії через Ілью Новікова.  Дівчина вирішила поділитися деякими її життєвими моментами, про які вона описує.

“Ще я якось питала чому в них (в СІЗО) кави немає. Мені сказали, що: ” Тюрьма к чаю привыкла”, а потім додали: “Это у вас, там, на Западе больше кофе пьют, а в России чай любят”. На що я сказала: “Ну так у вас же вся Росія тюрма”.

“В мене тут конфлікт з тюремщиками (працівниками СІЗО) виник, взагалі то вони люди звичайні і нормальні, ніякого негативного ставлення до мене не виказують. Є в них тут одна форма доповіді, звучить так: “Гражданин начальник, в камере №60 находится один заключенный. Дежурный по камере Савченко Н.В.” І один сумлінний старший лейтинант (мент-тюремщик) постійно вимагає, щоб я її виголошувала при перевірці. Я постійно відмовляюсь говорити цю хрєнь, пояснюючи, що він гражданін Росії, а я громадянинка України, я не “заключённый”, а незаконно викрадена людина з України , він мені не начальник (начальники в мене свої є), а він для мене такий же злочинець як і ті яких вони в СІЗО утримують. У нас з ним прирікання на цю тему щоранку і мені вже карцер за це обіцяють 

“Мене коли сюди посадили, я відразу камеру прибирати почала і ганялась за павучком, щоб його прибити, а потім подумала, щож я роблю? це ж тепер мій єдиний друг, живе створіння. З тих пір павучок в мене мешкає і іноді вилазить на стіл і прогулюється коли я обідаю”.

Коментарі вимкнені.