Доброволець АТО з Тернополя міг би загинути, якби мав бронежилет

Кореспондент “20 хвилин” спілкувалась із раненим добровольцем Олександром Власенком. Він отримав осколкове поранення у скроню – біля кордону з Росією і зараз лікується в львівському госпіталі.

Коли Сашко вийшов на подвір’я госпіталю, одразу впала у вічі його забинтована голова. Хлопець, побачивши збентежені погляди, спробував заспокоїти нас, мовляв, почувається добре.

Осколкове поранення голови Олександр Власенко отримав 7 серпня біля українсько-російського кордону. Як він вважає, його врятувало те, що на ньому не було, ані каски, ані бронежилета.

– Коли мене поранили, не мав на собі бронежилета і каски. Це мене врятувало. З голови сильно лилася кров. Із броніком би не встав взагалі, бо був обезсилений. А так ще зміг добігти до медичної частини, – пояснив тернополянин.

Хлопець показує нам, як через осколок у нього оніміла частина обличчя. Однак 21-річний юнак не падає духом.

– Осколок зайшов всередину голови на два сантиметри. Зараз трохи погано закривається око. Половина лиця не працює. Головне, що я можу цілуватися, – жартує Сашко.

На Сході він разом з іншими військовими взяв участь у бою під Волновахою на Донеччині. Після цього тернополянин очищав від терористів Сєверодонецьк та Лисичанськ. Хлопець про ці бої згадує з неабияким трепетом, бо під час них загинуло чимало українських військових.

– Стільки людей загинуло, захищаючи територіальну цілісність України… Аж просто у голові не вкладається усе це, – додав Сашко.
Але додає: поки на території України буде нога ворога, доти він воюватиме.

Юлія КАСЬКО

Коментарі вимкнені.