“Правий Сектор” непокоїться станом здоров’я російських слідчих та суддів

Як стало відомо, Верховний суд РФ визнав «Правий сектор» «екстремістською організацією» і заборонив його діяльність. Крім того, «екстремістськими» були визнані Всеукраїнська організація «Тризуб» ім. С. Бандери, котра стала ініціатором створення «Правого сектора», УНСО, а також Українська Повстанська Армія (sic!).

Зважаючи на загальну моду на стурбованість та занепокоєння, інформаційна служба політичної партії «Правий сектор» заявляє, що стурбована рішенням російського суду.

Зокрема, ми дуже стурбовані непослідовністю дій російських служителів Феміди. Якщо вони заборонили діяльність УПА, їм варто було заглибитися у давніші часи і заборонити армію УНР, УГА, січове стрілецтво, будь-які історичні форми козацтва, середньовічних руських дружинників.

Велике занепокоєння викликає стан здоров’я російських слідчих та суддів. З огляду на їхнє рішення, вони мають чималі проблеми із вживанням тяжких наркотиків. Хочемо їм нагадати, що це не лише аморально, але й надзвичайно шкідливо для здоров’я.

Також ми дуже стурбовані неможливістю легальної діяльності нашої партії на території Російської федерації. Ця неможливість перекреслює деякі наші плани щодо подальшого мирного врегулювання українсько-російського конфлікту.

Якщо ж коментувати рішення російського суду серйозно, ми лиш можемо констатувати приріст маразму як засадничої риси путінської Росії.

Зрозуміло, що рішення суду ворожої нам держави ніяк не впливає ні діяльність політичної партії «Правий сектор», ні на діяльність «Правого сектору» як широкого націоналістичного руху.

Коментарі вимкнені.