Треба розрізняти два інтернет-мема: тітушка і Йовбак

Як добре прижився мем “тітушкі” – спортсмени, найняті політиками для вирішення брудних силових питань.

А ось Йовбак – це збройні тітушкі. І не треба плутати ось цих самих Йовбак з милими на їх фоні і інтелігентними спортсменами.

Офіційна версія від прес-секретута міністра внутрішніх справ – йшов мисливець Йовбак по лісі, почув постріли, прибіг на пост ДАІ, а там ментів купа. І став Йовбак ментам допомагати – в спортивному костюмі (ну на полюванні був, що тут незрозумілого) і з особистим автоматом.

І Йовбаків цих було видимо-невидимо. Всі з автоматами в спортивних костюмах з лісу вийшли. Міліції допомагати.

Правда, до цього прес-секретут Тьома Шевченко стверджував, що це секретні співробітники міліції, які переодягнутися не встигли, але потім видав версію про Йовбак. Переконливу, треба сказати …

Але насправді все набагато складніше – і я схильний вірити Шевченку, що Йовбаки є співробітниками МВС, які використовуються для провокацій і вбивств мирних громадян.

Особливо треба відзначити, що подібні Йовбаки (не плутати з милими тітушкамі) виявилися не тільки на Закарпатті. Пам’ятайте 2 травня в Одесі?

Тобто в Одесі теж мисливці з лісу вийшли. Чи все-таки Йовбак не зовсім мисливець?

Так що, панове, треба розрізняти. Тітушкі – це спортсмени на службі у політиків, а Йовбак – це озброєні бандити на службі у ментів.

І спасибі Тьомі Шевченку, що він абсолютно випадково спалив свого шефа Авакова.
http://v-n-zb.livejournal.com/8391496.html

Коментарі вимкнені.