Як маленькі тернополяни долучаються до великої перемоги (фото)

Маленька допомога для великої перемоги уже здійснилася. Про це розповідає тернопільська громадська активістка, письменниця Ірина Мацко.

Два тижні ми мотали ляльки-обереги з майстринею Аллою Шушкевич та створювали ангеликів-охоронців з Галиною Дудар для наших захисників. Це дуже мало, але вони вже там – оберігають, охороняють і надихають на перемогу. Та бійців багато, тому просимо дітей, які ще мають літні канікули, вільний час і бажання долучитися до нашої спільної справи. Будь ласка, пишіть листи, малюйте малюнки, вкладаючи усі свої молитви, віру в перемогу і слова підтримки тим мужнім чоловікам, які зараз ризикують життям за наше мирне небо і приносьте їх до нас, в бібліотеку-музей національної іграшки, вул. Стуса, 4. Ми зберемо їх і разом з новими оберегами, які створимо під час загального майстер-класу, передамо в зону боїв. Коли і де відбудеться майстер-клас ще повідомимо. А поки-що чекаємо листи та малюнки. Написати лист, чи намалювати малюнок можна також в бібліотеці. 
Дякую усім! Ми переможемо з такими мужніми і відважними героями, щирими людьми і найкращими в світі дітьми! Слава Україні!

Коментарі вимкнені.