Життя розвідників під Дебальцеве берегтиме безпілотник

Волонтери та небайдужі тернополяни придбали для розвідників 128-ї гірсько-піхотної бригади безпілотний літальний пристрій. Допомогти грошима попросив відомий шоу-мен Сергій Притула. Тепер наші військові, зможуть без ризику для життя, вивчати ситуацію та збирати розвіддані на території в радіусі 15-20 кілометрів від своєї позиції.

Пристрій обладнаний безшумними двигунами, потужною оптикою для огляду, фото й відеозйомки, надійними радіопередавачами, прибором нічного бачення та багато іншого. Власне, функціональність продиктувала й ціну приладу – близько 70 тисяч гривень. Якщо тернополяни та інші небайдужі допоможуть грошима, таких пристроїв можна буде придбати більше. Вони бережуть життя розвідки.

 «Ідея купити безпілотник до Сергія Притули прийшла після зустрічі в Києві з кандидатом в депутати від Тернополя, який останні місяці служить розвідником розвідроти 128-ї гірсько-піхотної бригади Тарасом Пастухом».

До речі, ідея купити безпілотник до Сергія Притули прийшла після зустрічі в Києві з кандидатом в депутати від Тернополя, який останні місяці служить розвідником розвідроти 128-ї гірсько-піхотної бригади Тарасом Пастухом.

«Щойно мав дуже приємну зустріч. Думаю, тернополяни впізнають цього парубка (див. фото). Всім іншим представляю – Тарас Пастух. Зараз – боєць розвідроти 128-ї бригади. На 5 діб приїхав до Києва зі Сходу, пройшов курси управління безпілотниками. Сьогодні вирушає назад у зону АТО. Попросив підсобити з придбанням толкового коптера. Вартість апарату – 4200$ + дочіпляти оптики на 800$. Тарас завжди допомагав мені з концертами, підтримував фінансово «вар’ятів», прийшла пора повертати добро. Я можу дати зі своїх ензе 1500$, ще шось виділю з найближчого концерту «Вар’яти-шоу» в Луцьку. Решту прошу у Вас, бо то запит, котрий «вискочив» понаднормово і не «вписується» у вже раніше розписані бюджети витрат. Тим більше, що дуже важливо забезпечити безпілотником людей, які тямлять, як ним керувати, бо на жаль, на моїй практиці забезпечення підрозділів коптерами чи планерами, все було дуже сумно. Невміння керувати призводило до швидких втрат апаратів і не зовсім в бойових умовах. Дуже прошу активізуватись діаспору, бо кошти потрібні саме у валюті.
В хлопа четверо дітей… Тарасе, хай Бог береже і Тебе і Твоїх побратимів! Ми допоможемо!» – написав на своїй сторінці в ФБ Сергій Притула.

Гроші зібрали за тиждень. Пристрій та оптичне приладдя передали в АТО Тарасу Пастуху. Він ним і управляє, адже пройшов спеціальне експрес-навчання, де засвоїв базові знання. Решту навиків отримає уже в бойових умовах. Тарас, як і його розвідрота та інші частини бригади, перебувають зараз в районі Дебальцево. Далека розвідка там потрібна не лише для того, аби знати де скупчення ворогів, а й для того, щоб відстежувати їхнє переміщення та рухи в різних локаціях. Маючи повну картинку, можна спрогнозувати дії російських терористів та завдати удар на випередження, або ж одразу спрямувати в потрібне місце артилерію та ліквідувати загрозу.

– Армії потрібне сучасне обладнання, – каже Тарас Пастух. – Держава, поки, не може забезпечити усім потрібним. Тому ми, військові, щиро вдячні волонтерам та небайдужим людям. Такою допомогою вони дійсно рятують життя. Зазвичай розвідникам потрібно виконувати завдання на територіях, які під контролем ворогів. Та техніка, яка була, не дозволяла помітити усі загрози та досконало вивчити ситуацію. Вдала розвідка – це одна з запорук успіху в будь-якій військовій операції. Тепер, завдяки безпідлотному пристрою, ми зможемо вивчати території на відстані до 20 кілометрів. Головне – отримали можливість збирати розвіддані з меншими ризиками для життя розвідників.

 

ДОВІДКА

Закликаємо і просимо долучитися до збору коштів, які необхідні для купівлі новітнього обладнання для наших військових.

Реквізити для переказу:

Гривні
ПриватБанк, Номер картки 5168 7420 6353 7207, № рахунку 29244825509100, МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570, Притула Сергій Дмитрович, ІПН 2975800618

USD
Beneficiary Prytula Serhiy, Account 5168742060489527, Bank of beneficiary PRIVATBANK DNEPROPETROVSK UKRAINE, SWIFT CODE: PBANUA2X, Intermediary Bank JP MJRGAN CHASE BANK NEW YOURK USA, SWIFT CODE: CHASUS33, Correspondent account 0011000080

EUR
Beneficiary Prytula Serhiy, Account 5168742060489444, Bank of beneficiary PRIVATBANKDNEPROPETROVSKUKRAINE, SWIFT CODE: PBANUA2X, Intermediary Bank Commerzbank AG Frankfurt am MainGermany, SWIFT CODE: COBADEFF, Correspondent account № 400 8867004 01

-1 thoughts on “Життя розвідників під Дебальцеве берегтиме безпілотник

  • 22:54 | 13.10.2014 о 22:54
    Permalink

    Держава відправляє на фронт хлопців, таких як Тарас Пастух, майже ні з чим. І якби не волонтери – то біда. Як кажуть – друзі перевіряються в біді, а я б сказав, що ЛЮДИ перевіряються в біді.

  • 23:51 | 15.10.2014 о 23:51
    Permalink

    Тарас Пастух – хороша людина, достойний кандидат від Тернополя у Раду. За плечима і політика, і бізнес. Досвідчений. Буду підтримувати на виборах.

Коментарі вимкнені.