Автопарк голів громад на Тернопільщині: від тракторів, екскаваторів і комбайнів до легківок еліт-класу

Найбільшою кількістю автомобілів серед голів об’єднаних територіальних громад Тернопільщини може похвалитися родина виконувача обов’язків голови Гримайлівської селищної громади Оксани Диць. Чого там тільки немає! І комбайн СLAAS, і екскаватор, і кілька тракторів та легківок, і навіть причіп. Загалом у цієї родини нараховується 18 транспортних засобів.

Вісьмома транспортними засобами володіє родина голови Вишнівецької громади Володимира Кравця (висуванець партії «Добрий Самарянин»). Серед іншого варто виокремити легківки «Mercedes-Benz GL350» та AUDI A8, кілька вантажних бусів та фуру MAN.

Уже цього року «Лексус RX350» за 245 000 грн. придбав голова Залозецької громади Любомир Фесик («БПП-Солідарність»). В останній день 2017 року він оформив на себе також вантажний бус «Фольксваген Транспортер» та УАЗ-469. А ще у його власності є причіп, а в дружини, Оксани Григорівни, – авто ВАЗ-21213.

Якісним автопарком володіє також родина Степана Гладуна («БПП-Солідарність») із Хоросткова. Голова сімейства має у власності пасажирський бус «MERSEDES-BENZ VITO», а його дружина, Світлана Володимирівна, – позашляховик «AUDI  Q7».

Чотири автівки має у власності родина Івана Кобилянського («Батьківщина»)з Борщева. Але чогось особливого там немає – дві стареньких радянських легківки «Волга» та «Москвич», ще один представник російського автопрому – 23-річний ВАЗ-2105. Натомість на найновішому авто «Shevrolet AVEO» (2005 р. н.) їздить теща голови громади.

До комбайна JOHN DEERE, екскаватора та легківки ВАЗ-21150 доробилася родина Олександра Стецюка, котрий очолює Лопушненську сільську громаду. Два вантажних автомобілі ЗІЛ та трактор МТЗ-80 має у власності родина голови Колиндянської громади Романа Клапківа. Вантажний автомобіль «Volkswagen T5» та трактор «Беларус 82.1» має у власності також Зеновій Потіха зі Скориків.

Репортер

Коментарі вимкнені.