Багатостраждальний антивандальний модульний виходок з Wi-Fi у Чорткові нарешті переїхав на ПМЖ

Улітку минулого року серед чортківчан розгорілася гаряча дискусія з приводу встановлення у центрі міста громадської модульної вбиральні.  Значна частина містян була категорично проти його сусідства з готелем «Таня». Мовляв, йому тут не місце. Ця дискусія перенеслася у стіни міської ради, де, зрештою, вирішили перенести його на територію, прилеглу до військкомату.

Підготовчі роботи зі встановлення туалету розпочалися ще восени минулого року, але швидке настання холодів не дозволило їх завершити. Тож він так і перезимував по сусідству з адмінприміщенням районної ради. А зранку 26 березня переїхав на нове місце дислокації. Комунальники завершують роботи з підведення інженерних мереж, тож у скорім часі він має запрацювати.

Зазначимо, що цей модульний туалет, як писали місцеві ЗМІ, буде платним, пристосованим для людей з інвалідністю, з пісуаром, умивальником, дзеркалом, електросушками для рук і навіть пеленальним столиком. До того ж він буде обладнаний безкоштовним Wi-Fi. Торік фігурувала цифра, що обійдеться він місту в 650 тис. грн., пише ЧортківCity

Коментарі вимкнені.