Який ігровий комплекс власноруч створили мешканці Бережан для дітей, можна буде побачити сьогодні (фото)

Сьогодні о 12.00 у Бережанах відкриють центральну споруду дитячого майданчика «На розі», створену власноруч мешканцями міста, котрі є членами Молодіжного Порталу БМГО “Рідне Місто”.

Ідею організатори виношували ще з весни. А реальна робота розпочалася в червні. Спочатку активістам доброї справи потрібно було демонтувати колишній фонтан посередині майданчика. Адже той вже давно не функціонував, а під ним часто проривало трубу. Потім вони викопали старі перекладини та драбинки, з допомогою важкої техніки привезли на майданчик землю та розрівняли територію. Звичайно, що не обійшлося без допомоги політиків та підприємців, котрі надали «Рідному місту» кошти та будматеріали,  розповіли «Погляду» у Бережанах. Адже для створення цілого ігрового центру на дитячому майданчику, потрібно було багато дошок, піску, арматури, цементу, труб.

Згідно проекту, тут будуть гірки, качелі, лазанки, драбинки, перекладини. Побачити власноруч створену споруду можна по вул. Тернопільська-Львівська. Власне, о 12.00 тут і відбудеться урочисте відкриття та освячення оновленого майданчика. Діти зможуть отримати подарунки, а також гратимуть ігри від Молодіжного Порталу БМГО «Рідне місто».

 

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Який ігровий комплекс власноруч створили мешканці Бережан для дітей, можна буде побачити сьогодні (фото)

  • 15:00 | 15.07.2012 о 15:00
    Permalink

    все правильно! за радянських часів там ж був дитячий майданчик, який ми ПОЛАМАЛИ, а тепер героїчно відновили!!! Слава Україні! Одне прикро -ЩО КОЛИСЬ БУЛО КРАЩЕ!!

Коментарі вимкнені.