Біля Тернополя знайшли чотири стокілограмові бомби (фото)

Вчора, 13 листопада, у селі Великі Бірки Тернопільського району, вилучено та знищено у кар`єрі села Дубівці 4 одиниці авіабомби ФАБ-100. Фото з події у мережі Фейсбук виклав начальник аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області Олександр Рапацький.

З квітня 2015 року в смт Великі Бірки Тернопільського району група піротехнічних робіт рятувального загону обстежує територію і знешкоджує вибухонебезпечні предмети. За два роки знайдено і знешкоджено понад 320 авіаційних бомб, вагою сто кілограмів.

– За свідчення місцевих мешканців після війни у цьому місці відбувалося складування бомб. Можливо, не всіх вивезли, а присипали ґрунтом. За даними не технічної розвідки наших фахівців ми прогнозуємо віднайти ще двісті одиниць вибухонебезпечних предметів на цій території, — розповів начальник Управління ДСНС в області  Віктор Маслей.

В Управлінні ДСНС в області закликають мешканців Тернопільщини бути обрежними при виявленні вибухонебезпечних предмметів, у жодному разі їх не торкатися, обгородити місце, нікого не допускати і телефоновувати в екстрені служби: 101 або 102.

Коментарі вимкнені.