Тернопільські активісти сім днів слідкували за кенгуру з цирку “Кобзов” (відео)

Тернопільські активісти опублікували добірку спостереження за поведінкою циркового самця кенгуру, віком 4 роки, у неволі. Спостереження велось протягом семи днів, два з яких ішов дощ, дув вітер й температура на вулиці була близька до нуля. Ці два дні, кенгуру більшість часу була в своєму вольєрі. Вольєр обігрівається.

Тварина перебувала в Тернополі 5-12 листопада 2017 року в рамках гастролів цирку “Кобзов”.

Нагадаємо, Державна екологічна інспекція у Тернопільській області на підставі скарги громадян направила до Тернопільської міської ради припис з вимогою відкликати дозвіл на розміщення цирку «Кобзов» на території міста та винести на рішення сесії міської ради питання про повну заборону гастролей в м.Тернополі пересувних звіринців і цирків з використанням у видовищних цілях тварин.

Інформація про цирк “Кобзов”: – 15 березня 2017 року в Прилуках, Чернігівської області загинула левиця. Її застрелили. – жовтень 2017 під час гастролей в м. Рівне помер жираф, віком 10 років. Наступні гастролі відбудуться в Івано-Франківську. При цьому прогнозується подальше похолодання та погіршення погодніх умов.

Коментарі вимкнені.