Головного поліцейського Тернопільщини просять врятувати зелені насадження у Борщеві

Христина Яворська звернулася до начальника Головного управління Нацполіції в області Олександра Богомола з проханням врятувати зелені насадження у Борщеві. Відповідне прохання депутат міської ради розмістила у мережі Фейсбук на сторінці головного полійецського.

  • Шановний Олександре Миколайовичу, прошу розібратись у ситуації, яка склалась у місті Борщеві у зв’язку з тим, що повідомлення, які надходять від депутатів та активістів і фіксуються представниками поліції, не знаходять свого логічного завершення. 27.04.18 та 2.05.18 ми звернулися до поліції із заявами про незаконне капітальне будівництво, яке провадить місцевий воєнком Вербицький у зоні зелених насаджень, порушуючи п.п. 27, 35, 36 розділу V Постанови КМУ від #198 від 30.03.1994 року “Єдині правила ремонту та утримання автомобільних доріг”, ст. 1 ЗУ “Про благоустрій населених пунктів”. А також зафіксований факт крадіжки води Борщівського РВК, яку використовували напряму з території РВК для здійснення будівельних робіт. 

Вчора, 2 травня, на місці події Христина Яворська разом з працівниками поліції здійснила заміри розміщення капітального бетонного армованого фундаменту відносно проїзної частини, знаку зупинки громадського транспорту, а також доступну частину фундаменту вглибину ґрунту, що становив близько 85 см. 

  • З телефонного дзвінка до начальника Борщівського ВП підполковника Свинарчука нам стало відомо, що тепер Борщівська поліція звертається з запитом до міської ради, щоб отримати підтвердження порушень правил благоустрою, бо самостійно поліцейські встановити даний факт не можуть і скласти адмінпротокол за ст. 152 КУпАП не можуть. Слідчий Герасимів та опер Дідич разом з трьома депутатами були свідками процесу залиття арматури бетоном. З цього приводу всі присутні депутати дали свідчення. Просимо втрутитись для вирішення даного питання і притягнути винних до відповідальності, – звертається депутат до Олександра Богомола.

Коментарі вимкнені.