Що сьогодні робитиме кожен голова РДА Тернопільщини: поіменно

Сьогодні голова Тернопільської ОДА Степан Барна вирішив дати відповідь на питання, яке йому найчастіше адресують “представники ЗМІ і просто люди”: чим займаються голови районних державних адміністрацій в Тернопільській області. Відповідь Степан Степанович дав таку:

ІНФОРМАЦІЯ
про діяльність голів районних державних адміністрацій 31 липня 2015 року  станом на 09.00 год.


Назва
Перелік заходів
1.
Бережанський
Голова райдержадміністрації ПЕТРОВСЬКИЙ Володимир Михайлович.
Засідання колегії районної державної адміністрації.
2.
Борщівський
Голова райдержадміністрації ЮЗЬКІВ Людмила Володимирівна.
Оперативна нарада з т.в.о. керівника апарату та керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Робоча нарада з питань підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період. Засідання оргкомітету з підготовки до проведення благодійного фестивалю «В Борщівському краї цвітуть вишиванки». Святкове богослужіння з нагоди 21-ї річниці з дня освячення першого каменя під будову Собору та з нагоди річниці з дня відкриття Меморіалу Небесній Сотні. Засідання комісії з питань захисту прав дітей.
3.
Бучацький
Голова райдержадміністрації ФРЕЯК Віталій Йосифович.
Прийом громадян, які звернулися із письмовими заявами до облдержадміністрації (протокол № 26 від 20.07.2015 р.).
4.
Гусятинський
Голова райдержадміністрації БАТІГ Віталій Степанович.
Нарада з питань перспектив виконання районного та місцевих бюджетів за липень 2015 року. Нарада з окремими керівниками району з питань підготовки установ, організацій, підприємств до роботи в осінньо-зимовий період. Робоча нарада з представниками ветеринарної медицини з питань підведення підсумків роботи районного управління за перше півріччя 2015 року та основні завдання на перспективу. Зустріч із сім’ями загиблих учасників АТО з метою надання матеріальної підтримки.
5.
Заліщицький
Голова райдержадміністрації ШИПІТКА Борис Іванович.
Нарада з керівниками дорожніх служб району щодо облаштування автостоянок. Співбесіда з окремими сільськими головами з питань мобілізації.
6.
Збаразький
Голова райдержадміністрації КАЧКА Анатолій Ярославович.
Об’їзд с/г підприємств щодо ходу проведення жнив. Засідання оргкомітету до відзначення Дня Незалежності України. Засідання районної протиепізоотичної комісії. Нарада з першим заступником, заступником голови, керівником апарату райдержадміністрації з питання планування роботи на наступний тиждень.
7.
Зборівський
Голова райдержадміністрації ЯВОРСЬКИЙ Ігор Богданович.
Засідання районної спостережної комісії при районній державній адміністрації. Засідання колегії районної державної адміністрації. Робочі наради з керівниками: Зборівського відділення Козівської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міністерства доходів і зборів у Тернопільській області; фінансового управління райдержадміністрації. Підсумкова нарада за тиждень.
8.
Козівський
Голова райдержадміністрації ВІТРОВИЙ Василь Богданович.
Засідання колегії районної державної адміністрації. Нарада з селищними, сільськими головами. Робочий візит в с. Конюхи з нагоди привітання 100-ї жительки.
9.
Кременецький
Голова райдержадміністрації СІМЧУК Сергій Ростиславович.
Нарада з питань працевлаштування військовозобов’язаних – учасників антитерористичної операції, які повернулись у зв’язку з демобілізацією. Виїзний прийом громадян у с. Великі Млинівці. Нарада з перевізниками району.
10.
Лановецький
Голова райдержадміністрації СІРАНТ Юліан Іванович.
Засідання колегії районної державної адміністрації.
11.
Монастириський
Голова райдержадміністрації ПАВЛІК Марія Юріївна.
Огляд готовності інфраструктури Ватряного поля до проведення фестивалю лемківської культури.
12.
Підволочиський
Голова райдержадміністрації ОНИЩУК Борис Володимирович.
Засідання колегії районної державної адміністрації. Семінар-нарада із місцевими головами та секретарями місцевих рад району.
13.
Підгаєцький
Голова райдержадміністрації КОЛОДНИЦЬКА Алла Іванівна.
Нарада з питань аналізу попередніх результатів рейтингової оцінки показників району за перше півріччя 2015 року. Нарада з питань надання благодійної допомоги сільськогосподарськими підприємствами району для потреб Підгаєцької ЦРКЛ (зернопродуктами) та щодо працевлаштування в сільськогосподарських підприємствах мобілізованих жителів Підгаєцького району.
14.
Теребовлянський
Голова райдержадміністрації НИШТА Юрій Михайлович.
Виїзд на проблемні ділянки доріг району щодо проведення їх ремонту. Об’їзд с/г підприємств району з питань ходу жнив.
15.
Тернопільський
Голова райдержадміністрації ПОХИЛИЙ Олександр Ігорович.
Робота з документами. Нарада з правоохоронними органами. Виїзд на біатлонну базу в село Підгороднє.
16.
Чортківський
Голова райдержадміністрації СТАШКІВ Михайло Федорович.
Прийом громадян. Нарада з питань проведення шостої хвилі мобілізації в районі.
17.
Шумський
Голова райдержадміністрації ГОЛОВАТЮК Юрій Мартинович.
Нарада з питань ремонту автошляхів місцевого значення в районі. Засідання оперативного штабу з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури Шумського району.

Коментарі вимкнені.