Державні закони на Тернопільщині не мають сили
До редакції звернулися депутати Хоростківської міської ради. Вони вражені зухвалою “прихватизацією” місцевого палацу
ХІХ ст. на вул. Музейній, 8. На їхню думку, процес продажу палацу на аукціоні був сфальсифікований. Нині цією справою займаються правоохоронці, і якщо факт фальсифікації підтвердиться, учасників оборудки чекають великі неприємності.
Наприкінці минулого року місцевий палац, до речі, пам’ятка архітектури, був виставлений на майновий аукціон і міська рада Хоросткова була зацікавлена у придбанні цього приміщення, аби, по-перше, врятувати його, бо палац уже кілька років занепадає, а по-друге, обладнати під міську ратушу. Свої наміри депутати оформили спеціальним рішенням ради, виділили 483 тис. грн. та доручили міському голові взяти участь в аукціоні.
Третього грудня 2012 р. аукціон відбувся. У ньому взяли участь вісім учасників. Стартова ціна приміщення була визначена на рівні 206,1 тис. грн., однак під час торгів ціна палацу зросла до 660 тис. грн., і на цьому рівні аукціон завершився. Та яким же було здивування депутатів, коли 15 грудня з системи реалізації конфіскованого та арештованого майна вони дізналися, що кінцева вартість лоту згаданого аукціону 240 тис. грн., а придбав його підприємець Володимир Дідур.
Отож, депутати вважають, що протокол аукціону був сфальсифікований. “У результаті сфабрикованих торгів за продаж держмайна недоотримано 420 тис. грн., а громада міста, маючи намір придбати приміщення за 483 тис. грн., виявилася ошуканою, йдеться у їхньому зверненні.
Депутати вже звернулися до прокуратури Гусятинського району і до Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області, наразі триває розслідування. Та Володимир Дідур вже отримав свідоцтво про право власності на приміщення і розпочав там ремонт. Зокрема, встановив металопластикові вікна, хоча навряд чи вони доречні на об’єкті, який внесений до держреєстру пам’яток України і рахується як пам’ятка. Чи, може, державні закони в Хоросткові не мають сили?..
Нова Тернопільська
Коментарі вимкнені.