Діти на Тернопільщині незвичайно проводять вільний час (відео)

З 5 по 9 серпня для діточок парафії Успення Пресвятої Богородиці смт. Скали-Подільської проведено “Канікули з Богом”. Кожного дня після 18 години молодь сходилась до храму для прослави Божої та прийняття Святих Тайн Покаяння і Євхаристії. Діти мали нагоду під час Божественної Літургії вчитиися краще розуміти текст Служби Божої, самі відповідали на виголоси священика, співали пісне-співи й читали Апостольські послання. Опісля молитов діточки збирались на подвір’ї храму, щоб весело з Богом провести свій час.
Аніматорські здібності пробувала реалізовувати старша парафіяльна молодь – Бойко Марія з Фігуш Олею. Ігри, забавки, веселі старти, футбол у якому брали участь як хлопці так і дівчата, як діти так і дорослі, інтеграційні танці в Будинку Культури, перегляд повчальних відеороликів морального змісту і на сам кінець – навчання варити рибну юшку і вечеря нею, надзвичайно згуртувати як постійних парафіян місцевої Української Греко-Католицької Церкви так і вже нових її молодих парафіян, які зацікавились працею Церкви буквально за цей тиждень.
Дітям було дуже весело і цікаво, про що свідчив факт, коли вони залишали вдома всі свої домашні забавки, щоб бути на вечірній парафіяльній сієсті з Господом Богом.

Коментарі вимкнені.