Громада на Чортківщині має відшкодувати збитки за незаконну рубку 16-ти дерев

Черговий факт незаконний рубки дерев виявили спеціалісти Інспекції спільно з працівниками Південно-Західне міжрегіональне управління ЛМГ під час планової перевірки Іване-Пустенської сільської ради. Зокрема, в лісовому урочищі «Дубина», яке перебуває у землях запасу сільської ради, поблизу с. Залісся вирубали 16 дерев різних порід.
На місці події встановлено, що дерева зрізані цьогоріч, адже пні свіжі, біля яких наявні порубкові залишки. Також в лісовому урочищі зафіксовані сліди проїзду вантажної техніки.
💰Розмір шкоди, заподіяної лісу внаслідок незаконного вирубування дерев становить 42 930 грн.
​​​📌У Лісовому кодексі України йдеться, що, якщо винних з’ясувати не вдалося, збитки відшкодовує орган місцевого самоврядування, у підпорядкування якого розташований ліс.
Тож Іване-Пустенській сільській раді пред’явлено претензію на вищезазначену суму для добровільного відшкодування збитків, завданих лісу.
☝Вкотре нагадуємо, що згідно ст. 33 цього кодексу, до обов’язків виконавчих органів сільських, селищних, міських рад також належить забезпечення охорони, захисту, дотримання правил і норм використання лісових ресурсів у межах лісів комунальної власності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *