«Гроші» вирушають на Західну Україну: програма відкриє «Громадську приймальню» у Чорткові

Цього тижня автори програми проведуть «Громадську приймальню» одразу у двох містах Західної України, де чекатимуть на всіх, хто готовий поділитися фактами корупції та несправедливості.

 

У четвер, 9 червня, на площі Ринок біля Львівської Міської Ради та у п’ятницю, 10 червня, у Чорткові на площі біля пам’ятнику Т.Г. Шевченка глядачі, які мають теми для розслідувань, зможуть розповісти команді «Грошей» про факти беззаконня, зловживання владаю та соціальної корупції, яка змушує українців їхати на заробітки до країн ЄС. 

 

З 13:00 до 16:00 у Львові ведучий програми Олександр Дубінський разом із журналістами особисто спілкуватиметься з усіма бажаючими, та прийматиме заявки на розслідування.

 

Одразу після Львова команда «Грошей» вирушає до Чорткова, що у Тернопільській області – міста, з якого поїхали закордон шукати кращої долі тисячі містян. Там «Громадська приймальня» працюватиме у другій половині дня – з 16:00.

 

«Управлінська некомпетентність, низький рівень заробітних плат, корупція та байдужість політиків змушують українців виїжджати на заробітки закордон. Редакція програми «Гроші» вирушає до Львова та Чорткова, аби привернути увагу суспільства до цієї проблеми»,  –коментує ведучий «Грошей» Олександр Дубінський

 

Всі отримані історії будуть уважно розглянуті, а найбільш резонансні з них стануть темами журналістських розслідувань в ефірі програми «Гроші».

 

«Громадська приймальня» – спецпроект програми «Гроші», який розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни.  Ця імпровізована приймальня  створена для звичайних громадян і дає кожному можливість висловитись, розповісти про несправедливість чи корупцію, з якою довелося стикнутись у житті.

 

Якщо ви втратили надію та втомились оббивати пороги кабінетів чиновників, правоохоронців або можновладців у пошуках правди – вам у «Громадську приймальню»!

 

Журналістські розслідування від програми «Гроші» відкривають новий інформаційний тиждень на 1+1 щопонеділка о 22:00.

 

По додаткову інформацію звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv;media.1plus1.ua/ua/

Коментарі вимкнені.