Граючись, діти знайшли… вибухівку

Вибухонебезпечні предмети продовжують знаходити у найнеочікуваніших місцях. Так, артилерійський снаряд 105 мм виявили 28 березня у Підгаєцькому районі. А саме на пустирі в селі Рудники, що належить до сільради сусіднього Литвиніва.
«На цьому місці колись була прокладена залізнична дорога, — розповідають у сільській раді. — А сьогодні там — пустир. Вчора на ньому гралися діти й… випадково наткнулися на вибухівку. Добре, що відразу ж повідомили про це дорослим».

До речі, у вказаному населеному пункті й раніше знаходили боєприпаси,  адже свого часу тут проходили воєнні дії. Відтак ці небезпечні «свідки» подій далекого минулого й досі «нагадують про себе». Скільки їх ще є і де вони знаходяться, не знає ніхто.

Того ж дня вибухівку знайшли й у селі Гвардійське Теребовлянського району. Там з-під землі вилучили артилерійський снаряд 76 мм. часів Другої світової війни.

Загалом від початку року піротехніками МНС було виявлено та знешкоджено 55 вибухонебезпечних предметів часів минулих воєн. Рятувальники вже вкотре застерігають: якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпас, не торкайтеся його взагалі. А місце його знаходження варто обгородити.

Погляд

Коментарі вимкнені.