Хресний хід пройшов вулицями старовинного Збаража

21 квітня вулицями Збаража пройшов Хресний хід, який з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія (Семенюка) очолив духівник Тернопільської семінарії отець Богдан Заблоцький, спільно з священиками Збаразького деканату, за участю семінаристів.

l1Хресна дорога розпочалася від церкви св. Юрія Переможця і прошла Збаражем до церкви Христового Воскресіння. Хрест почергово несли священики деканату, братства і сестринства храмів Збаража, хористи, Марійські і Вівтарні дружини, пластуни, Матері в молитві, учасники Союзу Українок та Спілки репресованих і політв’язнів, представники влади, батьки і рідні Героїв Небесної сотні, учасники і волонтери АТО, курсанти ДНЗ “ТПК ПВФП”, медпрацівники, освітяни і учні шкіл, працівники комунальних підприємств, Укртелекому, Укрпошти, Збаражгазу, РЕМу, ТОВ «Скіфія», соціального захисту, центру зайнятості, казначейства, пенсійного фонду, відділу культури, бібліотеки, музичної школи, національного заповідника «Замки Тернопілля», ЗМІ, суду, нотаріуси, приватні підприємці.

Дорогою священики деканату зачитували Євангелію, брати-семінаристи читали духовні розважання, роздумуючи над кожною стацією Ісуса Христа, співали страсні пісні, всі разом молилися за Україну. Не зважаючи на дощову погоду Хресний хід зібрав багатьох збаражан. На завершення Хресної дороги отець Богдан Заблоцький подякував всім присутнім за спільну участь у ході і попросив від імені правлячого архієрея неустанно молитися за мир і спокій в Україні.

l2l3повідомила Надія Тхір

Коментарі вимкнені.