За різними даними 41-42 жителя Львівщини, Франківщини та Тернопілля – у лікарні після весілля

“Погляд” уже писав, що на Гусятинщині 41 людина отруїлася на весіллі, в тому числі й діти. Прокуратура Гусятинського району здійснює зараз процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом отруєння 41 людини, з яких 11 дітей. Управління надзвичайних ситуацій повідомляє, що в лікарні не 41, а 42 людини, з яких 12 дітей.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області (станом на 13.08.2013):

Прокуратурою Гусятинського району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатому за фактом масового захворювання гострою кишковою інфекцією 41 людини, серед них – 11 дітей

Обставини провадження:

13 серпня поточного року 41 житель Гусятинського району, Львівщини та Івано-Франківщини звернулися за медичною допомогою в інфекційне відділення Гусятинської районної лікарні. Попередній діагноз лікарів: гастроентероколіт, підозра на харчову токсикоінфекцію та сальмонельоз. Серед хворих – 11 дітей віком від 3 до 17 років.

З’ясовано, що напередодні зазначені хворі відсвяткували весілля в бар-ресторані у місті Копичинці, який належить місцевому підприємцю. Всього на весіллі у закладі громадського харчування перебувало приблизно 200 чоловік.

На даний час стан 38 хворих легкої та середньої тяжкості, а 3 – у тяжкому стані.

Додатково:

За даним фактом Гусятинським РВ УМВС України в області розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).  Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою Гусятинського району.

Сайт Управління Державної служби надзвичайних ситуацій (станом на 14.08.2013):

Протягом 12 та 13 серпня з населених пунктів Гусятинського району до інфекційного відділення районної клінічної лікарні, з попереднім діагнозом «гастроентероколіт з підозрою на сальмонельоз» госпіталізовано 43 особи (з них – 12 дітей), які 11 серпня у м. Копичинці святкували весілля у барі-ресторані. Загалом на святкуванні було 200 осіб.

Станом на 07:00 14 серпня госпіталізовані перебувають у стані середнього ступеня тяжкості. Фахівці СЕС в осередку захворювання проводять комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.

Причина захворювання встановлюється.

Коментарі вимкнені.