За три ходки з поля до складу водій викрав три з половиною тонни картоплі

За три ходки з поля до складу водій викрав три з половиною тонни картоплі.

Від цього рішення Гусятинського райсуду війнуло радянськими часами. Адже тепер нечасто буває, коли на лаву підсудних потрапляють за виробниче злодійство. А за радянських часів «несунів», які посягали на соціалістичне майно, розвінчували мало не як ворогів народу.

Водій селянського фермерського господарства із Гусятинського району «брав» на робочому місці. Причому настільки зухвало і без міри, що його «беручкість» виявили буквально за кілька днів.

Так, везучи з поля до складського приміщення, що у с.Васильківцях, «МАЗом» картоплю, водій винайшов простий спосіб привласнювати добру частину чужого майна. Він просто не до кінця піднімав кузов, відтак у машині залишалося по 600-800 і більше кілограмів картоплі. Машину зважували при в’їзді на склад. А оскільки вага машини без вантажу була відомою, при виїзді не зважували. Тож водій із викраденим щодуху мчав на подвір’я двоюрідної сестри і там вивантажував картоплю. Згодом він пояснюватиме: сестра тримала десять голів свиней – з цього вона жила. А свині їдять багато, ось і вирішив підсобити по-родинному…

Так чинив тричі. Незабаром почув у селі, що на склад приїхала міліція. Водій відразу збагнув, про що йдеться. І побіг «здаватися». Його сприяння у розкритті злочину та каяття згодом врахують у суді при призначенні покарання. Усю викрадену картоплю – три з половиною тонни, що оцінили у майже шість тисяч гривень, – тут же перевіз із сестриного погребу назад на склад.

Водія визнали винним за частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу – у привласненні чужого майна, яке було ввірене, та засудили до 850 гривень штрафу.

Гусятин

Коментарі вимкнені.