Козова буде мати басейн

Про долю довгобуду – об’єкту незавершеного будівництво басейну для Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 йшлося під час робочої поїздки голови ОДА Валентина Хоптяна у Козівський район.

Будівництво басейну розпочато у 1988 році і припинено через відсутність коштів у 1999 році. При умові завершення будівництва басейну, його мали б змогу відвідувати учні трьох навчальних закладів смт. Козова (майже 1350 учнів) та школярі із навколишніх сіл : Теофіпілки, Козівки, Дибще, Плотичі, Олесино, Вівся, Кальне, Городище (майже 1000 учнів).

Площа приміщення по зовнішніх обмірах становить 430 м2.

Площа дзеркала води – 130 м2. Будівельна готовність 85%. Будівля басейну двоповерхова.

Голова ОДА, разом із керівництвом району та спортивної галузі краю побували на цьому об’єкті та мали нагоду пересвідчитися, що час не пошкодував цю споруду – декоративна штукатурка частково зруйнована на фасаді через затікання води. У тому ж місці частково зруйнована цегляна кладка. Також штукатурка та цегляна кладка частково зруйновані на рівні фундаменту через відсутність організованого водовідведення та обмостки. Дах протікає і потребує капітального ремонту. Також потребують капітального ремонту 2 сходові площадки біля входів у приміщення.

У незавершеному стані сходова клітка на другий поверх та підлога біля ванни басейну. У всіх інших кімнатах залито стяжку, коридори частково вимощено плиткою, у трьох кімнатах встановлено паркет.

Вікна, що виходять назовні потребують заміни. Також необхідно провести заміну сантехнічного обладнання у туалеті та придбати для душових.

Є потреба у встановленні нової сучасної системи очищення води. З початку будівництва освоєно 814 тис. грн.

У 2010 році виготовлено нову проектно-кошторисну документацію на будівництво басейну (завершення будівництва). Кошторисна вартість станом на 2010 рік становить 3?387?635 грн.

У ІУ кварталі 2010 року за спонсорські кошти зроблено шатровий дах, покрито метало профілем.

Валентин Хоптян відзначив, що даний басейн є важливим об’єктом для забезпечення виконання навчальних програм з фізичної культури, оздоровлення дітей та формування в них потреби фізичного удосконалення та ведення здорового способу життя. Керівник області дав доручення відповідним службам ОДА вивчити питання відновлення будівництва даного об’єку та пообіцяв особисто поспілкуватися з потенційними інвесторами, які готові вкласти кошти у будівництво басейну.

-1 thoughts on “Козова буде мати басейн

  • 19:57 | 25.07.2011 о 19:57
    Permalink

    І що змінилось за три місяці ?

Коментарі вимкнені.