На Кременеччині газифіковано 54-ий населений пункт

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян взяв участь у церемонії запалення газового факелу в с.Рибча Кременецького району.

Це вже 54 населений пункт Кременеччини, до якого підведено природний газ. Загалом ж рівень газифікації району становить 61,3%, а голубий вогник зігріває 16422 квартири.

Керівник області подякував усім службам та установам, які долучилися до спорудження 12,3 кілометрів газових мереж.

«Приємно, що сьогодні триває газифікація населених пунктів Тернопілля. Навіть таких невеликих, як село Рибча. Водночас ми здійснюємо заходи із освітлення міст та сіл, їх благоустрою, заміни вікон у закладах соціально-культурної сфери на сучасні енергозберігаючі», – сказав у вітальному слові голова Тернопільської ОДА.

Він наголосив, що це є ще одним кроком обласної влади, спрямованим на реалізацію програми Віктора Януковича «Україна для людей».

«Глава держави ставить перед нами завдання забезпечити відродження українського села, соціальної сфери та інфраструктури населених пунктів», – наголосив Валентин Хоптян.

Голова ТОДА, разом із керівником ВАТ «Тернопільгаз» Олегом Караванським та наймолодшими мешканцями с.Рибча, перерізали символічну стрічку та запалили смолоскип, який символізує завершення газифікації цього села.

Коментарі вимкнені.