У Кременці навчать, як працювати в міськраді

До 30 квітня студенти Кременця можуть подавати анкети на стажування в районній раді в рамках проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”.

З усіх, хто зголосився, організатори відберуть приблизно 5-6 учасників, котрі навіть символічну стипендію будуть отримувати, щоб покрити транспортні витрати. Всі інші бажаючі можуть стажуватися на волонтерських засадах.

–      Це всеукраїнський проект, який на тернопіллі діє з 2009 року, – розповів «Погляду» координатор проекту у Тернопільській області Процик Ігор Володимирович, – і він містить програму, котра дає можливість стажуватися тернополянам в Києві, у Верховній раді. Так, двоє наших минулорічних випускників уже працюють в Кабміні. А одна з випускниць – студентка ТНЕУ Наталя Загребенюк – в управлінні стратегічного розвитку Тернополя.

Ігор Володимирович пояснив, що кожен добросовісний випускник отримає сертифікат, а «прогульники» – ні:

– Наші студенти звикли, що слово “стажування” асоціюється з тим, що треба показатися лише першого дня, і останнього. Ми ж контролюємо відвідуваність нашого стажування, і якшо студент не встигає, чи не має бажання навчатися – то сертифікат не видаємо. 

За час стажування студенти будуть мати можливість відвідувати тренінги та семінари, які будуть проходити у м. Київ та інших містах України; писати статті до збірників  на запропоновані теми,а також відвідати екскурсію до Верховної Ради України.

Для того,  щоб стати учасником проекту“Студенти для органів місцевого самоврядування” потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності. Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна скачати ТУТ,  або взяти у відділі виховної роботи Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Т.Шевченка (каб.7). Заповнену анкету потрібно здати власноруч у відділ виховної роботи КОГПА ім.Т.Шевченка (каб.7).

Юрій Романович, Погляд

-1 thoughts on “У Кременці навчать, як працювати в міськраді

  • 18:57 | 18.04.2012 о 18:57
    Permalink

    Шкода, що тільки в Кременці. Ще би з Теребовлянською райрадою домовилися організатори

Коментарі вимкнені.