«Купальська феєрія» на Тернопільщині вражала зірками, феєрверком та “Лісапетним батальйоном” (фото, відео)

В ніч з 6-го на 7-ме липня у с.Чагарі на Тернопільщині відбувся V Всеукраїнський фестиваль сільської молоді «Купальська феєрія»

На фестивальному полі розкинулося імпровізоване містечко майстрів та святковий ярмарок, для наймолодших гостей свята діяли різноманітні ігрові атракціони, а на центральній сцені демонстрували свої таланти численні виконавці.

Найбільше людям сподобався гурт-переможець телевізійного конкурсу “Україна має талант” —”Лісапетний батальйон”. Хоча, самі жінки й не очікували такого шквалу оплесків, але глядачі фестивалю буквально шаленіли від їх виступу, – розповідає Наталя Храплива.
Апогеєм їх перебування на сцені стало нагородження керівника гурту – Наталі Фаліон за розвиток на популяризацію української пісні грамотою та орденом ІІ-го ступеня від керівника обласної адмністраці ї Валентина Хоптяна

Валентин Хоптян сказав, що приємно, що фестиваль розвивається, набуває нових рис, стає відомим. З районного та обласного рівнів три роки тому він переріс у Всеукраїнське свято. Про його популярність свідчить перелік виконавців та мистецьких колективів, які прибули сюди зі столиці та з інших областей України. Є тут й молоді артисти. Особливістю цього дійства є те, що організатори запрошують щораз нових учасників, то ж щороку це свято є особливим, відмінним від попереднього.

“Переконаний, що фестиваль матиме добре майбутнє!”, – каже Валентин Антонович.

Голова обласної державної адміністрації висловив особливу подяку ініціатору проведення фестивалю, уродженцю с.Чагарі Михайлові Мацієвському: «Це справжній патріот рідного краю, який не лише дбає про популяризацію культури та мистецтва, але й чимало долучається до розвитку соціальної інфраструктури рідного населеного пункту».

В свою чергу Михало Мацієвський подякував голові облдержадміністрації, під патронатом та за підтримки якого відбувався V Всеукраїнський фестиваль сільської молоді “Купальська феєрія”: «Я був щиро вражений, підтримкою, яку керівництво облдержадміністрації надало в організації цього фестивалю! Щиро вдячний за це, а також щиро дякую усім представникам районів, які прибули на свято. Дякую всім учасникам та гостям фестивалю!»

Спілкуючись із головою обласної державної адміністрації та керівництвом Гусятинського району, Михайло Мацієвський поділився з ними своїми планами щодо створення у Чагарях мистецької школи-філармонії, де б могли виховуватися і навчатися талановиті діти і молодь.

Валентин Хоптян пообіцяв підтримати цей проект. А ще одним подарунком для всіх учасників та гостей фестивалю став святковий феєрверк.

Фото Оксана ХрапливаНаталя Храплива (Новини Гусятинщини), Михайло Голембйовський, ОДА

Відео Маргарита Баюл

-1 thoughts on “«Купальська феєрія» на Тернопільщині вражала зірками, феєрверком та “Лісапетним батальйоном” (фото, відео)

  • 18:57 | 7.07.2013 о 18:57
    Permalink

    Чудове свято, чудові сільські люди і голова ОДА на висоті, як би там на нього не гавкав “провсе”.

Коментарі вимкнені.