Людина Порошенка заявляє про рейдерство у Бережанах

Голова Бережанської РДА Володимир Петровський повідомляє про рейдерське захоплення бібілотеки у місті.

 • Рейдерським методом бережанська міська рада захопила центральну районну бібліотеку! Таємно, поза плечі власника – районної ради, виготовили свідоцтво на право власності. Нам же залишили одні проблеми – пошук нових приміщень, ремонти в них, суди, працевлаштування людей і т.п..
  Розподіл іншого майна відбувся в кінці 2015 року і приміщення ЕНЦ залишилося у власності районної ради. Всі інші приміщення на так званій Марциліні відійшли до міської ради. Міська рада пересилила ЕНЦ в Будинок творчості школярів, який ми теж люб’язно віддали містові.
  10 днів тому, заступник міського голови Адамович П.П. звернувся з листом до РДА з проханням передати приміщення колишнього ЕНЦ у власність міської ради. Минулого ж тижня міський голова повідомив мені, що вже видав ордери на квартири в цьому приміщенні.
  Щоб не допустити дерибану районного комунального майна ми поміняли замки та опломбували приміщення до вирішення питання ефективного використання цих площ.
  І насамкінець:
  1. Квартири в цих приміщеннях районна рада точно роздавати не буде.
  2. Повідомте, якщо знаєте, прізвища «потрібних» людей, яким міський голова пообіцяв квартири в приміщенні, яке має належати дітям.

Коментарі вимкнені.