На Тернопільщині чоловік розпустив руки, а робить винною жінку

На електронну адресу “Погляду” надійшов лист на захист сім’ї Василевських, які проживають у Заліщицькому районі.

Як розповідає жінка, її разом з батьком  побив у стані наркотичного сп’яніння власний чоловік і зять. Злочин скоєно 31.08.13 , приблизно в 20-00 вечора , ” виховна ” екзекуція , із зупинками на ” повчальні ” бесіди , тривала 4 години. Дружині розбив обличчя (за висновком експерта – легкий ступінь тяжкості ) , а на її батька замахнувся ломом – в результаті Василь Богданович лежить у лікарні. Діагноз – зламані кістки носа , вибиті зуби , струс мозку ( вже середня ступінь ) .

Як розповідає потерпіла, вона  звикла до подібного : її так “вчили життя” і на 1 -му місяці вагітності , і на 8 -му , та так , що пологи доньки пройшли важко.

Потерпілі на наступний день віднесли заяву в УМВС. Але, як виявляється, її чоловік терміново лягає до лікарні, де йому оформляють побої , легкого ступеня, – розповідає жінка. Також її слвоами, чоловік знайшов двох свідків, які підтвердужють, що саме сім’я Василевських побила чоловіка. Вже надругий день слідчий вручив побитій жінці постанову про підозру у вчиненні злочину.

“Сам чоловік ніде не працює , єдине захоплення в житті – алкоголь , але йому допомагає грошима власна мати, що працює ” бабасіттером ” в Італії. На жаль , в нашій країні за невеликі гроші можливо все”, – говорить із жалем жінка.

Ми вирішили дізнатись, що ж на справді відбувається у цій сім’ї. Як розповів “Погляду” начальник сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Петро Колісник, на даний час чотири заяви від сімї Василевських занесені до єдиного реєстру досудових розслідувань. За його словами, зараз проводяться судові-медичні експертизи, тому про висновки говорити зарано.

Коментарі вимкнені.