На Тернопільщині чоловік втопився у фекаліях
12 вересня у с. Годів, Зборівського району, внаслідок власної необережності, втопився у вигрібній ямі 45-річний місцевий житель.
12 вересня у с. Годів, Зборівського району, внаслідок власної необережності, втопився у вигрібній ямі 45-річний місцевий житель.
Коментарі вимкнені.
Ну це взагалі нема слів ………. Згадав пісню Сектор газу – Туалет. Певно такий саме випадок.