На Тернопільщині біля церков полюють на самотніх жінок

Винахідливість шахраїв не стоїть на місці. Лиходії вдаються до різноманітних способів, аби виманити якнайбільше грошей. А люди, в свою чергу, через надмірну довірливість втрачають значні суми заощаджень.
Нещодавно два схожих шахрайства сталися у Збаразькому та Бучацькому районах. У обох випадках потерпілі – пенсіонерки. Спритник виманив у літніх жінок гроші в обмін на свічки.

     Лиходій діяв за наступною схемою – підходив поблизу церкви до самотніх жінок і пропонував їм купити у нього звичайні свічки. На перший погляд ніякого обману, однак, виявилось, шахрай вмів добре задурманити голову потенційним покупцям.
Зловмисник запевняв жінок, що саме священик замовив свічки для потреб храму, але він поїхав кудись у справах. Тоді пропонував пенсіонеркам заплатити за свічки, віднести їх до церкви наступного дня, а гроші, мовляв, отець їм відразу поверне. Довірливі старенькі так і зробили. Звісно, священнослужитель про покупку нічого не відав. Ошукані пенсіонерки, котрі втратили близько однієї тисячі гривень, звернулися за допомогою до працівників міліції. Зловмисника розшукують.
Правоохоронці вкотре звертаються до жителів області – не довіряйте незнайомцям, тим більше, коли від вас вимагають гроші, чи якісь інші цінні речі. Дотримуйтесь елементарних заходів безпеки, аби не потрапити в тенета шахраїв. Якщо ж ви бачите підозрілих осіб, не зволікайте, одразу повідомляйте про це працівникам міліції.

Коментарі вимкнені.