На Тернопільщині посадовці діють, як Сталінські чиновники при організації голодомору

Управління праці та соціального захисту населення Шумської РДА позбавило 15 багатодітних, малозабезпечених сімей району соціальної допомоги, яка була їх основним джерелом доходу та єдиною можливістю забезпечити своїх дітей хоча б найнеобхіднішим для існування. Чиновники райдержадміністрації мотивували свої дії тим, що особи, які отримували соціальні виплати отримали дохід, будучи членом виборчої комісії на виборах депутатів Верховної Ради України у 2012 році в сумі 315 гривень та не вказали це у декларації, що вплинуло на встановлення права  на соціальну допомогу і визначення її розміру, внаслідок чого були  надміру виплачені кошти. В даний час 15 малозабезпечених сімей району не просто позбавили соціальних виплат а ще й примушують повернути раніше виплачену допомогу, що для даної категорії осіб є майже смертним вироком, так як нічим буде прогодувати малолітніх дітей. Представники влади у цій ситуації діють як Сталінські чиновники при організації голодомору.

Відповідно до п.7 ст. 47 Закону України «Про вибори Народних депутатів України» Оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи у комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, не може бути підставою для скасування, обмеження або зменшення будь-яких видів соціальних виплат, пенсій, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг тощо. Відповідно до цього закону виплата 315 гривень не мала враховуватися при обчислені соціальної допомоги, а отже не могла вплинути на її розмір.

Особливо цинічні дії окупаційної влади в тому, що в 2012 році представники влади та окружної виборчої комісії запевняли людей, що виборчі кошти на соціальні виплати не вплинуть, а зараз регіонали «кинули» навіть своїх.

Обурені матері звернулися за допомогою до народного депутата України Михайла Головка, який з даного питання направив депутатський запит до Генеральної прокуратури України та міністра соціальної політики Наталі Королевської.

Коментарі вимкнені.