На Тернопільщині з благословення єпископа розпинали дитину

З благословення владики Дмитра (Григорака), Єпарха Бучацького, 28 березня 2013 року відбулася імпровізована Хресна дорога ненародженої дитини в катедральному соборі Верховних апостолів Петра і Павла м. Чорткова. Учасниками були діти 1 – 3 класів Гімназії імені о. Маркіяна Шашкевича, які відвідують недільну школу при монастирі сестер Згромадження Пресвятої Родини. Діти, батьки та вчителі радо відгукнулися на пропозицію монахинь і, старанно взявшись до праці, глибоко передали духовний зміст сценарію. Про це повідомляє прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ.

Велику вдячність варто висловити п. Любомирові Білику, директорові Чортківського державного медичного коледжу, та п. Романові Пахолку, директорові Педагогічного училища імені О. Барвінського, за присутність багатьох студентів та їхню активну участь.

Слова, що вражають, та майстерне володіння ними, яке продемонстрували малі виконавці, викликало у присутніх не тільки сльози, а й глибокі роздуми над власними вчинками та вдячність за дар життя, яке отримали від Господа Бога і від своїх батьків. Таку Хресну дорогу планують провести ще раз у соборі Верховних апостолів Петра і Павла та в сусідніх парафіях м. Чорткова.

Помісна Церква

Коментарі вимкнені.