На Тернопільщині депутат у суді довів, що міський голова забрехався

Світлина від Івана Космини.

Гусятинський районний суд розглянув у відкритому судовому засіданні заяву про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди щодо голови Гусятинської селищної ради. Позов подав депутат Гусятинської селищної ради Іван Космина.
Нагадаємо, 21 грудня 2018 року на сесії Гусятинської селищної ради на питання депутата, чому не заклали кошти на пандус до водолікарні, мер Гусятинської ОТГ відповів: А ти Іван де травму получив, на Майдані, ні ти напився горілки, скочив з моста і зламав собі карк.

  • Я звісно не святий і в своєму житті допустив немало помилок за які завжди відповідав, але я нікому не дозволю поширювати брехні про мене. Мною були надані документи в суд з Київської ЛШД, які розставили всі крапки над ”і”. Суд зобов’язав Левицького М.М. спростувати неправдиву інформацію поширену ним на сесії 21 грудня 2018 року, щодо отриманої мною травми 7.06.2010 року і стягнути з Левицького М.М. моральну шкоду в мою користь у сумі 7000 грн. Хочу одразу заявити, що жодної копійки з цих грошей я собі не візьму, всі ці кошти будуть направлені на розвиток мого рідного села.
    Дуже шкода, що мої колеги по партії Народного Руху України толерантно відносились до неправдиво-поширеної на них інформації в 2015 році. Михайло Савчук, Lesya Vrublevska я Вам давно казав, що з брехунами треба діяти жорстко.
    P.S. Дякую суду за справедливість і своїм друзям з Києва за пропозицію приїхати на суд, щоб підтримати мене. Я знаю, що той день завжди закарбувався в памяті всіх хотянівців і ви знаєте, як все відбувалось і нікому не дасте мене оббрихати. Мені приємно, що стільки років після травми пройшло, а ви мене памятаєте. Радий, що не довелось Вас турбувати, – ділиться емоціями Іван Космина.

Коментарі вимкнені.