На Тернопільщині депутатка заявила про погрози від родичів високих чинів

Депутатка Монастириської міської ради Світлана Безділь заявляє про погрози родичів голови РДА – Тараса Таратути. Про це політик пише у мережі Фейсбук.

За її словами, це ще один родич голови Монастириської РДА хоче побудувати автомийку на три пости в центрі міста, і на думку жителів йому “начхати”, він почав будівництво без дозвільних документів.

Сьогодні були громадські слухання по цьому питанню, де депатутка задавала питання, які стосувалися технічної документації та охорони зовнішнього довкілля. Жодних документів так і не надали, що і було зафіксовано під час слухань.  Вийшовши з зали засідання Таратута розпочав конфлікт та почав погрожувати жінці.

  • Щойно, мною написана заява про повідомлення про факт погрози фізичною розправою щодо мене не тільки, як жительку міста, а як депутата міської ради за мою активну політичну діяльність. Особа, яка погрожував фізичною розправою, Таратута Тарас – родич голови Монастириської РДА, має з ним спільні ділові інтереси, а також дружина голови РДА є роботодавцем для їхньої родини. Я офіційно заявляю, що якщо в найближчому часі, не дай Боже, станеться якесь насильство по відношенню щодо мене або моїх дітей, ТАРАТУТА Тарас перший в списку підозрюваних, навіть в толпі людей його тримали, щоб він не “розпускав” руки, а що діється з цією людиною коли нікого немає?  – пише Світлана Безділь.

Коментарі вимкнені.