На Тернопільщині хлопчик при смерті, бо батьки проти щеплення (відео)

У Тернопільській області лікарі четвертий тиждень борються за життя невакцинованого 3-річного хлопчика, в якого діагностували правець. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Дитині діагностували правець після того, як вона подряпала ногу. Хлопчик досі у тяжкому стані, на штучній вентиляції легенів. Дитина не була вакцинована. Через релігійні переконання батьки вирішили не робити сину щеплення.

Нині батько родини забороняє лікарям розповідати про перебіг хвороби в малого. Напередодні медики, не знаючи про заборону, розповіли про цей випадок на прес-конференції, і нині в обласному управлінні проводять службову перевірку через розголошення лікарської таємниці.

Зазначається, що у рідному селі хлопчика Космирин більшість родин – протестанти, та вони відмовляються щеплювати дітей.

-1 thoughts on “На Тернопільщині хлопчик при смерті, бо батьки проти щеплення (відео)

  • 13:16 | 26.10.2019 о 13:16
    Permalink

    Шановні може досить обсирати людей і їхні рішення … вже надоїв той срач людей які відмовляються від вакцинування, бо ж вакциновані діти теж хворіють… вакцина теж має побічні наслідки ..а таке відношення срання людей, які як усі ми зважують ризики і свій роблять вибір? … Люди зараз переживають і боряться за життя дитини то якась ганьба просто так писати про них. Ви нелюди?

Коментарі вимкнені.