На Тернопільщині ремонтують 51-метровий міст через річку Збруч

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області бетонує міст на межі з Хмельницькою областю у Гусятині.

Ремонтують 51-метровий міст через річку Збруч на автомобільній дорозі Т-23-12 Гусятин – Городок. Підрядна організація влаштувала монолітну розподільчу плиту та тротуари штучної споруди.
Це один із ключових етапів ремонту споруди. Саме розподільча плита бере на себе динамічні навантаження від руху транспорту, її якість та міцність є запорукою тривалої експлуатації мосту.
🚧 Щоб якнайшвидше відновити сполучення автошляхом Т-23-12, бетонування монолітної розподільчої плити і тротуарів проводилося паралельно з 2 сторін мосту.
Також зроблено ремонт насадок та опор. Раніше було замінено 12 балок прогонової будови, тріщини яких стали головною причиною терміновості робіт.
Тепер потрібно зачекати, аби бетон набув необхідної міцності. Після цього підрядник нанесе гідроізоляцію та нове асфальтобетонне покриття. Після цього буде відновлено рух транспорту відремонтованим мостом.

 Просимо водіїв бути уважними під час руху дорогою Т-23-12, зважати на нові дорожні знаки та неухильно дотримуватися їхніх вимог. На час ремонту рух через міст у Гусятині повністю перекрито.

Коментарі вимкнені.