На Тернопільщині висадили Алею «Ненародженої дитини»

01 04 19 21 квітня, 2019 р. Б. в рамках ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння» та Всеукраїнської акції «Посади дерево миру» на території монастиря Різдва Божої Матері Чину св. Василія Великого в с. Улашківці Чортківського району було висаджено другу в історії України алею ненародженої дитини.

Даний захід проведено у співпраці референта Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії о. Михайла Деревенчука та голови комісії у справа здоров’я і душпастирства о. Павла Вандяка.
Молитовний захід до “Дня пам’яті абортованих дітей” розпочався о 12:00, із Заупокійної Літургії, яку очолив Владика Дмитро (Григорак) Єпарх Бучацький УГКЦ у спів служінні з отцями Бучацької єпархії, у присутності місцевих школярів та вірян. Під час своєї проповіді Владика Дмитро наголосив на тому, що плід в лоні матері це вже є жива людина і чинячи аборт ми прирікаємо її на смерть, адже вона є перед нами повністю беззахисна та безневинна, а це є тяжкий гріх.
Після Божественної літургії також усі присутні спільно помолилися молитву на вервиці за збереження життя кожної зачатої дитини. Потім процесійно вийшли на висадку “Алеї ненародженої дитини”, яка розпочалася з чину насадження дерев та благословення свяченою водою преосвященним Владикою Дмитрієм, який і розпочав посадку дерев. За прикладом владики до посадки долучилось духовенство та вірні.
Організатори акції мають надію, що ця алея слугуватиме нагадуванням про невинно убитих в лоні матерів дітей і таких алей по нашій батьківщині буде чим раз більше і заставить задуматися кожного перед таким вчинком, бо ця проблема є дуже актуальна для нашого суспільства, – повідомляє прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ.

Коментарі вимкнені.